3D mapa Pirangi do Sul

Satelitní mapa Pirangi do Sul

název bez diakritiky: Pirangi do Sul
správní zařazení: Nisia Floresta, Rio Grande do Norte, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 59' 0" South, 35° 7' 0" West

Pirangi do Sul a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pirangi do SulVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pirangi do Sul. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pirangi do Sul, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nisia Floresta, Rio Grande do Norte, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 59' 0" South, 35° 7' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pirangi do Sul v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pirangi do Sul

Hotely Pirangi do Sul: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pirangi do Sul: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pirangi do Sul, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pirangi do Sul Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pirangi do Sul. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pirangi do Sul

3D mapa Pirangi do Sul v Google Earth

satelitní 3D mapa Pirangi do Sul, Brazílie

3D mapa Pirangi do SulGoogle Earth – podívejte se na Pirangi do Sul z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pirangi do Sul dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pirangi do Sul shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pirangi do Sul, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pirangi do Sul a okolí

Letiště ve městě Pirangi do Sul a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pirangi do Sul říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pirangi do Sul (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pirangi do Sul a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pirangi do Sul

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pirangi do Sul: textový odkaz

satelitní mapu Pirangi do Sul: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pirangi do Sul

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pirangi do Sul: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pirangi do Sul: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pirangi do Sul: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bostofrio v oblasti Boticas, Alto Tras-os-Montes, Norte, Portugalsko
  2. Hkanaung v oblasti Dedaye, Irrawaddy, Barma
  3. Martinillo v oblasti Las Tunas, Kuba
  4. Berezyak v oblasti Satkinskiy rayon, Chelyabinskaya Oblast, Rusko
  5. Sisoy v oblasti Lugo, Galicia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.