3D mapa Bento Gonçalves

Satelitní mapa Bento Gonçalves

název bez diakritiky: Bento Goncalves
správní zařazení: Bento Goncalves, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 10' 0" South, 51° 31' 0" West

Bento Gonçalves a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bento GoncalvesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bento Gonçalves. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bento Goncalves, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bento Goncalves, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 10' 0" South, 51° 31' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bento Gonçalves v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bento Gonçalves

Hotely Bento Gonçalves: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bento Gonçalves: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bento Gonçalves, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bento Gonçalves Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bento Gonçalves. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bento Gonçalves

3D mapa Bento Gonçalves v Google Earth

satelitní 3D mapa Bento Gonçalves, Brazílie

3D mapa Bento GonçalvesGoogle Earth – podívejte se na Bento Gonçalves z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bento Gonçalves dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bento Gonçalves shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bento Gonçalves, Brazílie v Google Earth »

Letiště Bento Gonçalves a okolí

Letiště ve městě Bento Gonçalves a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bento Gonçalves říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bento Gonçalves (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bento Gonçalves a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bento Gonçalves

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bento Gonçalves: textový odkaz

satelitní mapu Bento Gonçalves: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bento Gonçalves

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bento Gonçalves: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bento Gonçalves: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bento Gonçalves: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Darcham v oblasti Hamadan, Írán
  2. Mit Rabi`ah al Baydah v oblasti Ash Sharqiyah (Sharkia), Lower Egypt, Egypt
  3. Muyun v oblasti Xiangtan, Hunan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.