3D mapa Passo das Antas

Satelitní mapa Passo das Antas

název bez diakritiky: Passo das Antas
správní zařazení: Bento Goncalves, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 4' 0" South, 51° 35' 0" West

Passo das Antas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Passo das AntasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Passo das Antas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Passo das Antas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bento Goncalves, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 4' 0" South, 51° 35' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Passo das Antas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Passo das Antas

Hotely Passo das Antas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Passo das Antas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Passo das Antas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Passo das Antas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Passo das Antas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Passo das Antas

3D mapa Passo das Antas v Google Earth

satelitní 3D mapa Passo das Antas, Brazílie

3D mapa Passo das AntasGoogle Earth – podívejte se na Passo das Antas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Passo das Antas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Passo das Antas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Passo das Antas, Brazílie v Google Earth »

Letiště Passo das Antas a okolí

Letiště ve městě Passo das Antas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Passo das Antas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Passo das Antas (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Passo das Antas a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Passo das Antas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Passo das Antas: textový odkaz

satelitní mapu Passo das Antas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Passo das Antas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Passo das Antas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Passo das Antas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Passo das Antas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Modut-Orota v oblasti Aldanskiy rayon, Republic of Sakha, Rusko
  2. Bathanda v oblasti Manikganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  3. Burghof v oblasti Prignitz, Brandenburg, Brandenburg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.