3D mapa Carlos Barbosa

Satelitní mapa Carlos Barbosa

název bez diakritiky: Carlos Barbosa
správní zařazení: Carlos Barbosa, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 18' 0" South, 51° 30' 0" West

Carlos Barbosa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Carlos BarbosaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Carlos Barbosa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Carlos Barbosa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Carlos Barbosa, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 18' 0" South, 51° 30' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Carlos Barbosa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Carlos Barbosa

Hotely Carlos Barbosa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Carlos Barbosa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Carlos Barbosa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Carlos Barbosa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Carlos Barbosa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Carlos Barbosa

3D mapa Carlos Barbosa v Google Earth

satelitní 3D mapa Carlos Barbosa, Brazílie

3D mapa Carlos BarbosaGoogle Earth – podívejte se na Carlos Barbosa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Carlos Barbosa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Carlos Barbosa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Carlos Barbosa, Brazílie v Google Earth »

Letiště Carlos Barbosa a okolí

Letiště ve městě Carlos Barbosa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Carlos Barbosa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Carlos Barbosa (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Carlos Barbosa a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Carlos Barbosa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Carlos Barbosa: textový odkaz

satelitní mapu Carlos Barbosa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Carlos Barbosa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Carlos Barbosa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Carlos Barbosa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Carlos Barbosa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Santa Rosa v oblasti Santa Rosa, Misiones, Paraguay

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.