3D mapa Campos Borges

Satelitní mapa Campos Borges

název bez diakritiky: Campos Borges
správní zařazení: Espumoso, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 28° 53' 0" South, 53° 0' 0" West

Campos Borges a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Campos BorgesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Campos Borges. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Campos Borges, administrativně je místo zařazeno do oblasti Espumoso, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 53' 0" South, 53° 0' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Campos Borges v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Campos Borges

Hotely Campos Borges: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Campos Borges: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Campos Borges, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Campos Borges Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Campos Borges. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Campos Borges

3D mapa Campos Borges v Google Earth

satelitní 3D mapa Campos Borges, Brazílie

3D mapa Campos BorgesGoogle Earth – podívejte se na Campos Borges z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Campos Borges dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Campos Borges shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Campos Borges, Brazílie v Google Earth »

Letiště Campos Borges a okolí

Letiště ve městě Campos Borges a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Campos Borges říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Campos Borges (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Campos Borges a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Campos Borges

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Campos Borges: textový odkaz

satelitní mapu Campos Borges: obrázkový odkaz

satelitní mapu Campos Borges

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Campos Borges: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Campos Borges: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Campos Borges: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shel'pekhovka v oblasti Cerkaska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.