3D mapa Três Figueiras

Satelitní mapa Três Figueiras

název bez diakritiky: Tres Figueiras
správní zařazení: Gravatai, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 56' 0" South, 50° 42' 0" West

Três Figueiras a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tres FigueirasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Três Figueiras. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tres Figueiras, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gravatai, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 56' 0" South, 50° 42' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Três Figueiras v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Três Figueiras

Hotely Três Figueiras: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Três Figueiras: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Três Figueiras, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Três Figueiras Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Três Figueiras. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Três Figueiras

3D mapa Três Figueiras v Google Earth

satelitní 3D mapa Três Figueiras, Brazílie

3D mapa Três FigueirasGoogle Earth – podívejte se na Três Figueiras z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Três Figueiras dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Três Figueiras shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Três Figueiras, Brazílie v Google Earth »

Letiště Três Figueiras a okolí

Letiště ve městě Três Figueiras a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Três Figueiras říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Três Figueiras (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Três Figueiras a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Três Figueiras

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Três Figueiras: textový odkaz

satelitní mapu Três Figueiras: obrázkový odkaz

satelitní mapu Três Figueiras

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Três Figueiras: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Três Figueiras: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Três Figueiras: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pedra Selada v oblasti Resende, Rio de Janeiro, Brazílie
  2. Ouled Allal v oblasti Chlef, Alžírsko
  3. El Espinal v oblasti Coatepec Harinas, Mexico, Mexiko
  4. Valea Tinoasa v oblasti Cluj, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.