3D mapa Lomba Grande

Satelitní mapa Lomba Grande

název bez diakritiky: Lomba Grande
správní zařazení: Novo Hamburgo, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 45' 0" South, 51° 1' 0" West

Lomba Grande a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lomba GrandeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lomba Grande. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lomba Grande, administrativně je místo zařazeno do oblasti Novo Hamburgo, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 45' 0" South, 51° 1' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lomba Grande v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lomba Grande

Hotely Lomba Grande: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lomba Grande: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lomba Grande, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lomba Grande Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lomba Grande. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lomba Grande

3D mapa Lomba Grande v Google Earth

satelitní 3D mapa Lomba Grande, Brazílie

3D mapa Lomba GrandeGoogle Earth – podívejte se na Lomba Grande z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lomba Grande dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lomba Grande shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lomba Grande, Brazílie v Google Earth »

Letiště Lomba Grande a okolí

Letiště ve městě Lomba Grande a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lomba Grande říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lomba Grande (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lomba Grande a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lomba Grande

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lomba Grande: textový odkaz

satelitní mapu Lomba Grande: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lomba Grande

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lomba Grande: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lomba Grande: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lomba Grande: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Camp Park v oblasti Mahoning County, Ohio, Spojené státy americké
  2. Ungurini v oblasti Valmieras, Lotyšsko
  3. Dir v oblasti Chitral, N.W.F.P., Pákistán
  4. Vorderbuchenbrunn v oblasti Unterallgau, Schwaben, Bayern, Německo
  5. Uhyana v oblasti Kogi, Kogi, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.