3D mapa Novo Hamburgo

Satelitní mapa Novo Hamburgo

název bez diakritiky: Novo Hamburgo
správní zařazení: Novo Hamburgo, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 41' 0" South, 51° 8' 0" West

Novo Hamburgo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Novo HamburgoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Novo Hamburgo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Novo Hamburgo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Novo Hamburgo, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 41' 0" South, 51° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Novo Hamburgo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Novo Hamburgo

Hotely Novo Hamburgo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Novo Hamburgo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Novo Hamburgo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Novo Hamburgo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Novo Hamburgo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Novo Hamburgo

3D mapa Novo Hamburgo v Google Earth

satelitní 3D mapa Novo Hamburgo, Brazílie

3D mapa Novo HamburgoGoogle Earth – podívejte se na Novo Hamburgo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Novo Hamburgo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Novo Hamburgo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Novo Hamburgo, Brazílie v Google Earth »

Letiště Novo Hamburgo a okolí

Letiště ve městě Novo Hamburgo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Novo Hamburgo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Novo Hamburgo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Novo Hamburgo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Novo Hamburgo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Novo Hamburgo: textový odkaz

satelitní mapu Novo Hamburgo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Novo Hamburgo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Novo Hamburgo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Novo Hamburgo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Novo Hamburgo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nurqui v oblasti Antioquia, Antioquia, Kolumbie
  2. Neporadza v oblasti Rimavska Sobota, Banska Bystrica, Slovensko
  3. Staro Oryakhovo v oblasti Varna, Bulharsko
  4. Tsitsindrano v oblasti Ankazobe, Antananarivo, Madagaskar
  5. Cucana v oblasti Cabeceiras de Basto, Tamega, Norte, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.