3D mapa Passo Fundo

Satelitní mapa Passo Fundo

název bez diakritiky: Passo Fundo
správní zařazení: Passo Fundo, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 28° 16' 0" South, 52° 24' 0" West

Passo Fundo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Passo FundoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Passo Fundo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Passo Fundo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Passo Fundo, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 16' 0" South, 52° 24' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Passo Fundo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Passo Fundo

Hotely Passo Fundo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Passo Fundo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Passo Fundo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Passo Fundo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Passo Fundo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Passo Fundo

3D mapa Passo Fundo v Google Earth

satelitní 3D mapa Passo Fundo, Brazílie

3D mapa Passo FundoGoogle Earth – podívejte se na Passo Fundo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Passo Fundo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Passo Fundo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Passo Fundo, Brazílie v Google Earth »

Letiště Passo Fundo a okolí

Letiště ve městě Passo Fundo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Passo Fundo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Passo Fundo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Passo Fundo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Passo Fundo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Passo Fundo: textový odkaz

satelitní mapu Passo Fundo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Passo Fundo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Passo Fundo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Passo Fundo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Passo Fundo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Barikot v oblasti Chitral, N.W.F.P., Pákistán
  2. Balandzhok v oblasti Khabarovskiy rayon, Khabarovskiy Kray, Rusko
  3. Abarezoma v oblasti Fika, Yobe, Nigérie
  4. Glentig v oblasti Waterberg, Northern Province, Jižní Afrika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.