3D mapa Portão

Satelitní mapa Portão

název bez diakritiky: Portao
správní zařazení: Portao, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 42' 0" South, 51° 15' 0" West

Portão a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PortaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Portão. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Portao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Portao, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 42' 0" South, 51° 15' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Portão v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Portão

Hotely Portão: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Portão: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Portão, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Portão Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Portão. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Portão

3D mapa Portão v Google Earth

satelitní 3D mapa Portão, Brazílie

3D mapa PortãoGoogle Earth – podívejte se na Portão z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Portão dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Portão shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Portão, Brazílie v Google Earth »

Letiště Portão a okolí

Letiště ve městě Portão a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Portão říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Portão (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Portão a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Portão

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Portão: textový odkaz

satelitní mapu Portão: obrázkový odkaz

satelitní mapu Portão

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Portão: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Portão: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Portão: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mpumu v oblasti Mukono, Mukono, Uganda
  2. El Muneco v oblasti Tenango de Doria, Hidalgo, Mexiko
  3. Ugol'tse v oblasti Rivnenska, Ukrajina
  4. La Quebrada v oblasti Piura, Piura, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.