3D mapa Auxiliadora

Satelitní mapa Auxiliadora

název bez diakritiky: Auxiliadora
správní zařazení: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 1' 30" South, 51° 11' 30" West

Auxiliadora a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AuxiliadoraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Auxiliadora. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Auxiliadora, administrativně je místo zařazeno do oblasti Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 1' 30" South, 51° 11' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Auxiliadora v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Auxiliadora

Hotely Auxiliadora: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Auxiliadora: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Auxiliadora, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Auxiliadora Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Auxiliadora. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Auxiliadora

3D mapa Auxiliadora v Google Earth

satelitní 3D mapa Auxiliadora, Brazílie

3D mapa AuxiliadoraGoogle Earth – podívejte se na Auxiliadora z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Auxiliadora dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Auxiliadora shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Auxiliadora, Brazílie v Google Earth »

Letiště Auxiliadora a okolí

Letiště ve městě Auxiliadora a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Auxiliadora říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Auxiliadora (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Auxiliadora a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Auxiliadora

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Auxiliadora: textový odkaz

satelitní mapu Auxiliadora: obrázkový odkaz

satelitní mapu Auxiliadora

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Auxiliadora: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Auxiliadora: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Auxiliadora: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cao Mai Dong v oblasti Tien Hai, Thai Binh, Vietnam
  2. Fedorovka v oblasti Khersonska, Ukrajina
  3. Akakomoekrou v oblasti Ettrokro, Daoukro, Pobřeží slonoviny
  4. La Romana v oblasti Arecibo Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké
  5. Brunlisbach v oblasti Waldshut, Freiburg, Baden-Wurttemberg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.