3D satelitní mapa Higienópolis v Google Earth

název bez diakritiky: Higienopolis
správní zařazení: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 1' 0" South, 51° 11' 0" West

Google Earth: Higienópolis a okolí

Google Earth – mapa HigienopolisVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Higienópolis. Zobrazené místo je známé jako Higienopolis, administrativně se řadí do oblasti Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 30° 1' 0" South, 51° 11' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Higienópolis: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Higienópolis on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Higienópolis: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Higienópolis, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Higienópolis Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Higienópolis. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Higienópolis v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Higienópolis v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Higienópolis Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Higienópolis shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Higienópolis. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Higienópolis a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Higienópolis říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Higienópolis (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Higienópolis a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Kaisweri v oblasti Sorong, Irian Jaya, Indonésie
  2. Weidenaurote v oblasti Lilienfeld, Niederosterreich, Rakousko
  3. Benia v oblasti Prikro, Mbahiakro, Pobřeží slonoviny
  4. Eslamabad v oblasti Tehran, Írán
  5. Ban Noen Than (1) v oblasti Chainat, Central, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.