3D mapa Petrópolis

Satelitní mapa Petrópolis

název bez diakritiky: Petropolis
správní zařazení: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 2' 30" South, 51° 11' 15" West

Petrópolis a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PetropolisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Petrópolis. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Petropolis, administrativně je místo zařazeno do oblasti Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 2' 30" South, 51° 11' 15" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Petrópolis v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Petrópolis

Hotely Petrópolis: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Petrópolis: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Petrópolis, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Petrópolis Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Petrópolis. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Petrópolis

3D mapa Petrópolis v Google Earth

satelitní 3D mapa Petrópolis, Brazílie

3D mapa PetrópolisGoogle Earth – podívejte se na Petrópolis z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Petrópolis dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Petrópolis shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Petrópolis, Brazílie v Google Earth »

Letiště Petrópolis a okolí

Letiště ve městě Petrópolis a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Petrópolis říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Petrópolis (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Petrópolis a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Petrópolis

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Petrópolis: textový odkaz

satelitní mapu Petrópolis: obrázkový odkaz

satelitní mapu Petrópolis

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Petrópolis: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Petrópolis: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Petrópolis: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Batuwantudawa v oblasti Southern, Srí Lanka
  2. Santa Rosa v oblasti Pisco, Ica, Peru
  3. Pigres v oblasti Garabito, Puntarenas, Kostarika
  4. Vysokova v oblasti Ust-Kutskiy rayon, Irkutskaya Oblast, Rusko
  5. Shankeng v oblasti Songxi, Fujian, Čína
  6. Les Placieres v oblasti Chateaubriant, Loire-Atlantique, Pays-de-la-Loire, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.