3D mapa Porto Alegre

Satelitní mapa Porto Alegre

název bez diakritiky: Porto Alegre
správní zařazení: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 2' 0" South, 51° 12' 0" West

Porto Alegre a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Porto AlegreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Porto Alegre. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Porto Alegre, administrativně je místo zařazeno do oblasti Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 2' 0" South, 51° 12' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Porto Alegre v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Porto Alegre

Hotely Porto Alegre: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Porto Alegre: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Porto Alegre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Porto Alegre Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Porto Alegre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Porto Alegre

3D mapa Porto Alegre v Google Earth

satelitní 3D mapa Porto Alegre, Brazílie

3D mapa Porto AlegreGoogle Earth – podívejte se na Porto Alegre z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Porto Alegre dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Porto Alegre shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Porto Alegre, Brazílie v Google Earth »

Letiště Porto Alegre a okolí

Letiště ve městě Porto Alegre a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Porto Alegre říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Porto Alegre (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Porto Alegre a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Porto Alegre

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Porto Alegre: textový odkaz

satelitní mapu Porto Alegre: obrázkový odkaz

satelitní mapu Porto Alegre

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Porto Alegre: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Porto Alegre: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Porto Alegre: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Marliac v oblasti Muret, Haute-Garonne, Midi-Pyrenees, Francie
  2. Eglington v oblasti Mhala, Northern Province, Jižní Afrika
  3. Pettis v oblasti Sac County, Iowa, Spojené státy americké
  4. Bali Qayah v oblasti East Azarbayejan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.