3D mapa Vila Nova

Satelitní mapa Vila Nova

název bez diakritiky: Vila Nova
správní zařazení: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 6' 45" South, 51° 13' 10" West

Vila Nova a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vila NovaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vila Nova. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vila Nova, administrativně je místo zařazeno do oblasti Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 6' 45" South, 51° 13' 10" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vila Nova v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vila Nova

Hotely Vila Nova: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vila Nova: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vila Nova, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vila Nova Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vila Nova. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vila Nova

3D mapa Vila Nova v Google Earth

satelitní 3D mapa Vila Nova, Brazílie

3D mapa Vila NovaGoogle Earth – podívejte se na Vila Nova z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vila Nova dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vila Nova shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vila Nova, Brazílie v Google Earth »

Letiště Vila Nova a okolí

Letiště ve městě Vila Nova a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vila Nova říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vila Nova (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vila Nova a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vila Nova

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vila Nova: textový odkaz

satelitní mapu Vila Nova: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vila Nova

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vila Nova: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vila Nova: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vila Nova: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Mezquite v oblasti Soyopa, Sonora, Mexiko
  2. Mahult v oblasti Goteborg Kommun, Goteborgs och Bohus Lan, Švédsko
  3. Gourgoutsaiika v oblasti Aitolia kai Akarnania, Sterea Ellas, Řecko
  4. Comologno v oblasti Ticino, Tessin, Švýcarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.