3D mapa Kroeff

Satelitní mapa Kroeff

název bez diakritiky: Kroeff
správní zařazení: Sao Leopoldo, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 44' 0" South, 51° 8' 0" West

Kroeff a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KroeffVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kroeff. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kroeff, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sao Leopoldo, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 44' 0" South, 51° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kroeff v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kroeff

Hotely Kroeff: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kroeff: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kroeff, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kroeff Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kroeff. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kroeff

3D mapa Kroeff v Google Earth

satelitní 3D mapa Kroeff, Brazílie

3D mapa KroeffGoogle Earth – podívejte se na Kroeff z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kroeff dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kroeff shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kroeff, Brazílie v Google Earth »

Letiště Kroeff a okolí

Letiště ve městě Kroeff a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kroeff říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kroeff (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kroeff a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kroeff

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kroeff: textový odkaz

satelitní mapu Kroeff: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kroeff

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kroeff: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kroeff: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kroeff: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Estancia San Isidro v oblasti Villa Hayes, Presidente Hayes, Paraguay
  2. Vejby Strand v oblasti Helsinge, Frederiksborg, Dánsko
  3. Deko v oblasti Bocaranga, Ouham-Pende, Středoafrická republika
  4. Sabana Larga v oblasti Manto, Olancho, Honduras
  5. Pir Shah v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.