3D mapa São Leopoldo

Satelitní mapa São Leopoldo

název bez diakritiky: Sao Leopoldo
správní zařazení: Sao Leopoldo, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 46' 0" South, 51° 9' 0" West

São Leopoldo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sao LeopoldoVítejte na stránce věnované satelitní mapě São Leopoldo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sao Leopoldo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sao Leopoldo, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 46' 0" South, 51° 9' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: São Leopoldo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely São Leopoldo

Hotely São Leopoldo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely São Leopoldo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě São Leopoldo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě São Leopoldo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě São Leopoldo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města São Leopoldo

3D mapa São Leopoldo v Google Earth

satelitní 3D mapa São Leopoldo, Brazílie

3D mapa São LeopoldoGoogle Earth – podívejte se na São Leopoldo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu São Leopoldo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu São Leopoldo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa São Leopoldo, Brazílie v Google Earth »

Letiště São Leopoldo a okolí

Letiště ve městě São Leopoldo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích São Leopoldo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast São Leopoldo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro São Leopoldo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu São Leopoldo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu São Leopoldo: textový odkaz

satelitní mapu São Leopoldo: obrázkový odkaz

satelitní mapu São Leopoldo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu São Leopoldo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu São Leopoldo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu São Leopoldo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kichik-Sufiyon v oblasti Surkhandarya, Uzbekistán
  2. Hongo v oblasti Tokyo, Kanto, Japonsko
  3. Bariah v oblasti Rawalpindi, Punjab, Pákistán
  4. Yolingoli v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.