3D mapa Pesqueiro

Satelitní mapa Pesqueiro

název bez diakritiky: Pesqueiro
správní zařazení: Taquara, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 42' 0" South, 50° 56' 0" West

Pesqueiro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PesqueiroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pesqueiro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pesqueiro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Taquara, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 42' 0" South, 50° 56' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pesqueiro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pesqueiro

Hotely Pesqueiro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pesqueiro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pesqueiro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pesqueiro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pesqueiro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pesqueiro

3D mapa Pesqueiro v Google Earth

satelitní 3D mapa Pesqueiro, Brazílie

3D mapa PesqueiroGoogle Earth – podívejte se na Pesqueiro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pesqueiro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pesqueiro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pesqueiro, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pesqueiro a okolí

Letiště ve městě Pesqueiro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pesqueiro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pesqueiro (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pesqueiro a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pesqueiro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pesqueiro: textový odkaz

satelitní mapu Pesqueiro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pesqueiro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pesqueiro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pesqueiro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pesqueiro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mounioupele v oblasti Koper, Bougouriba, Burkina Faso
  2. Gosseling v oblasti Klagenfurt, Karnten, Rakousko
  3. Allonne v oblasti Beauvais, Oise, Picardie, Francie
  4. Kathania v oblasti Khania, Kriti, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.