loading

Santo Amaro da Imperatriz hotely: Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz

Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa

základní informace

třída: ****
adresa hotelu: Rodovia Princesa Leopoldina, 3355, 88140000 Santo Amaro da Imperatriz, Florianópolis (Santa Catarina)
zeměpisná poloha: 27° 40' 5" jižní šířky, 48° 40' 23" západní délky
oblast: Sto.Amaro Dimp, Santa Catarina, Brazílie
počet pokojů: 156

popis hotelu

Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa nabízí velké plochy s 4-hvězdičkové ubytování a širokou škálu využití volného času a relaxace pro váš celou rodinu.


Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa – podrobné informace & rezervace »

Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santo Amaro da Imperatriz, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santo Amaro da Imperatriz. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Rodovia Princesa Leopoldina, 3355 ve městě Santo Amaro da Imperatriz, Sto.Amaro Dimp, Santa Catarina, Brazílie – viz mapa Santo Amaro da Imperatriz ».

Hotely blízko hotelu Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz

Hotely v okolí hotelu Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Santo Amaro da Imperatriz

Velká letiště blízko hotelu Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz

Letiště blízko hotelu Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Plaza Caldas da Imperatriz Resort & Spa hotel Santo Amaro da Imperatriz. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.