3D mapa Rio do Pouso

Satelitní mapa Rio do Pouso

název bez diakritiky: Rio do Pouso
správní zařazení: Tubarao, Santa Catarina, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 28° 25' 0" South, 49° 7' 0" West

Rio do Pouso a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rio do PousoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rio do Pouso. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rio do Pouso, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tubarao, Santa Catarina, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 25' 0" South, 49° 7' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rio do Pouso v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rio do Pouso

Hotely Rio do Pouso: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rio do Pouso: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rio do Pouso, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rio do Pouso Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rio do Pouso. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rio do Pouso

3D mapa Rio do Pouso v Google Earth

satelitní 3D mapa Rio do Pouso, Brazílie

3D mapa Rio do PousoGoogle Earth – podívejte se na Rio do Pouso z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rio do Pouso dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rio do Pouso shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rio do Pouso, Brazílie v Google Earth »

Letiště Rio do Pouso a okolí

Letiště ve městě Rio do Pouso a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rio do Pouso říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rio do Pouso (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rio do Pouso a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rio do Pouso

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rio do Pouso: textový odkaz

satelitní mapu Rio do Pouso: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rio do Pouso

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rio do Pouso: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio do Pouso: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio do Pouso: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Terboekt v oblasti Limburg, Vlaanderen, Belgie
  2. Liniewko v oblasti Koscierzyna, Pomorskie, Polsko
  3. Munyinya v oblasti Kigamba, Cankuzo, Burundi
  4. Longbre v oblasti Djebonoua, Bouake, Pobřeží slonoviny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.