3D satelitní mapa Rio do Pouso v Google Earth

název bez diakritiky: Rio do Pouso
správní zařazení: Tubarao, Santa Catarina, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 28° 25' 0" South, 49° 7' 0" West

Google Earth: Rio do Pouso a okolí

Google Earth – mapa Rio do PousoVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Rio do Pouso. Zobrazené místo je známé jako Rio do Pouso, administrativně se řadí do oblasti Tubarao, Santa Catarina, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 28° 25' 0" South, 49° 7' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Rio do Pouso: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Rio do Pouso on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rio do Pouso: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rio do Pouso, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rio do Pouso Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rio do Pouso. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Rio do Pouso v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Rio do Pouso v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Rio do Pouso Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Rio do Pouso shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Rio do Pouso. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Rio do Pouso a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rio do Pouso říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rio do Pouso (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Rio do Pouso a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Santa Cruz del Dulce v oblasti Siguatepeque, Comayagua, Honduras
  2. Sauve v oblasti Grand Anse, Haiti
  3. Huangjiapu v oblasti Taoyuan, Hunan, Čína
  4. Moravany v oblasti Chrudim, Pardubický kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.