3D mapa Assis

Satelitní mapa Assis

název bez diakritiky: Assis
správní zařazení: Assis, Sao Paulo, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 40' 0" South, 50° 25' 0" West

Assis a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AssisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Assis. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Assis, administrativně je místo zařazeno do oblasti Assis, Sao Paulo, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 40' 0" South, 50° 25' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Assis v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Assis

Hotely Assis: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Assis: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Assis, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Assis Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Assis. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Assis

3D mapa Assis v Google Earth

satelitní 3D mapa Assis, Brazílie

3D mapa AssisGoogle Earth – podívejte se na Assis z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Assis dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Assis shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Assis, Brazílie v Google Earth »

Letiště Assis a okolí

Letiště ve městě Assis a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Assis říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Assis (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Assis a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Assis

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Assis: textový odkaz

satelitní mapu Assis: obrázkový odkaz

satelitní mapu Assis

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Assis: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Assis: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Assis: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Otterwisch v oblasti Muldentalkreis, Sachsen, Sachsen, Německo
  2. Indian Moccasin v oblasti Mohave County, Arizona, Spojené státy americké
  3. Larima v oblasti S. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.