3D mapa Ibirapuera

Satelitní mapa Ibirapuera

název bez diakritiky: Ibirapuera
správní zařazení: Parelheiros, Sao Paulo, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 23° 36' 0" South, 46° 38' 0" West

Ibirapuera a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IbirapueraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ibirapuera. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ibirapuera, administrativně je místo zařazeno do oblasti Parelheiros, Sao Paulo, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 36' 0" South, 46° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ibirapuera v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ibirapuera

Hotely Ibirapuera: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ibirapuera: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ibirapuera, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ibirapuera Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ibirapuera. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ibirapuera

3D mapa Ibirapuera v Google Earth

satelitní 3D mapa Ibirapuera, Brazílie

3D mapa IbirapueraGoogle Earth – podívejte se na Ibirapuera z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ibirapuera dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ibirapuera shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ibirapuera, Brazílie v Google Earth »

Letiště Ibirapuera a okolí

Letiště ve městě Ibirapuera a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ibirapuera říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ibirapuera (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ibirapuera a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ibirapuera

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ibirapuera: textový odkaz

satelitní mapu Ibirapuera: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ibirapuera

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ibirapuera: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ibirapuera: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ibirapuera: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Libotin v oblasti Maramures, Rumunsko
  2. Kanthkot v oblasti Kachchh (Bhuj), Gujarat, Indie
  3. Okinawa Numero Uno v oblasti Warnes, Santa Cruz, Bolívie
  4. Lango v oblasti Purbi Singhbhum, Bihar, Indie
  5. Aja Obiakpa v oblasti Oruk-Ana, Akwalbom, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.