3D mapa Campos do Jordão

Satelitní mapa Campos do Jordão

název bez diakritiky: Campos do Jordao
správní zařazení: Pindamonhangaba, Sao Paulo, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 44' 0" South, 45° 35' 0" West

Campos do Jordão a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Campos do JordaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Campos do Jordão. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Campos do Jordao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pindamonhangaba, Sao Paulo, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 44' 0" South, 45° 35' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Campos do Jordão v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Campos do Jordão

Hotely Campos do Jordão: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Campos do Jordão: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Campos do Jordão, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Campos do Jordão Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Campos do Jordão. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Campos do Jordão

3D mapa Campos do Jordão v Google Earth

satelitní 3D mapa Campos do Jordão, Brazílie

3D mapa Campos do JordãoGoogle Earth – podívejte se na Campos do Jordão z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Campos do Jordão dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Campos do Jordão shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Campos do Jordão, Brazílie v Google Earth »

Letiště Campos do Jordão a okolí

Letiště ve městě Campos do Jordão a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Campos do Jordão říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Campos do Jordão (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Campos do Jordão a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Campos do Jordão

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Campos do Jordão: textový odkaz

satelitní mapu Campos do Jordão: obrázkový odkaz

satelitní mapu Campos do Jordão

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Campos do Jordão: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Campos do Jordão: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Campos do Jordão: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Durupt v oblasti Stutsman County, North Dakota, Spojené státy americké
  2. La Parrita v oblasti Montemorelos, Nuevo Leon, Mexiko
  3. Maiiaram v oblasti Medak, Andhra Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.