3D mapa Presidente Prudente

Satelitní mapa Presidente Prudente

název bez diakritiky: Presidente Prudente
správní zařazení: Pres Prudente, Sao Paulo, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 7' 0" South, 51° 22' 0" West

Presidente Prudente a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Presidente PrudenteVítejte na stránce věnované satelitní mapě Presidente Prudente. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Presidente Prudente, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pres Prudente, Sao Paulo, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 7' 0" South, 51° 22' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Presidente Prudente v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Presidente Prudente

Hotely Presidente Prudente: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Presidente Prudente: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Presidente Prudente, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Presidente Prudente Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Presidente Prudente. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Presidente Prudente

3D mapa Presidente Prudente v Google Earth

satelitní 3D mapa Presidente Prudente, Brazílie

3D mapa Presidente PrudenteGoogle Earth – podívejte se na Presidente Prudente z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Presidente Prudente dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Presidente Prudente shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Presidente Prudente, Brazílie v Google Earth »

Letiště Presidente Prudente a okolí

Letiště ve městě Presidente Prudente a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Presidente Prudente říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Presidente Prudente (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Presidente Prudente a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Presidente Prudente

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Presidente Prudente: textový odkaz

satelitní mapu Presidente Prudente: obrázkový odkaz

satelitní mapu Presidente Prudente

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Presidente Prudente: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Presidente Prudente: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Presidente Prudente: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hongsu-gol v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Ban Khlong Ngae v oblasti Songkhla, Southern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.