3D satelitní mapa São Paulo v Google Earth

název bez diakritiky: Sao Paulo
správní zařazení: Sao Paulo, Sao Paulo, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 23° 32' 0" South, 46° 37' 0" West

Google Earth: São Paulo a okolí

Google Earth – mapa Sao PauloVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě São Paulo. Zobrazené místo je známé jako Sao Paulo, administrativně se řadí do oblasti Sao Paulo, Sao Paulo, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 23° 32' 0" South, 46° 37' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely São Paulo: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel São Paulo on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely São Paulo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě São Paulo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě São Paulo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě São Paulo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa São Paulo v Google Earth

podívejte se na 3D mapu São Paulo v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte São Paulo Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu São Paulo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem São Paulo. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte São Paulo a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích São Paulo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast São Paulo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro São Paulo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Ban Houei Khene v oblasti Tuan Giao, Lai Chau, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.