3D mapa Spanchevtsi

Satelitní mapa Spanchevtsi

název bez diakritiky: Spanchevtsi
správní zařazení: Montana, Bulharsko, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 11' 11" North, 23° 14' 8" East

Spanchevtsi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SpanchevtsiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Spanchevtsi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Spanchevtsi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Montana, Bulharsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 11' 11" North, 23° 14' 8" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Spanchevtsi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Spanchevtsi

Hotely Spanchevtsi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Spanchevtsi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Spanchevtsi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Spanchevtsi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Spanchevtsi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Spanchevtsi

3D mapa Spanchevtsi v Google Earth

satelitní 3D mapa Spanchevtsi, Bulharsko

3D mapa SpanchevtsiGoogle Earth – podívejte se na Spanchevtsi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Spanchevtsi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Spanchevtsi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Spanchevtsi, Bulharsko v Google Earth »

Letiště Spanchevtsi a okolí

Letiště ve městě Spanchevtsi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Spanchevtsi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Spanchevtsi (Bulharsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Spanchevtsi a celou oblast Bulharsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Spanchevtsi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Spanchevtsi: textový odkaz

satelitní mapu Spanchevtsi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Spanchevtsi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Spanchevtsi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Spanchevtsi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Spanchevtsi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Andode v oblasti Oromiya, Etiopie
  2. Go Bac Bung v oblasti Tan Thanh, Long An, Vietnam
  3. Hornama v oblasti Capinota, Cochabamba, Bolívie
  4. Wan Konghsa v oblasti Mong Kung, Shan, Barma
  5. Bourdainville v oblasti Rouen, Seine-Maritime, Haute-Normandie, Francie
  6. Akhsu v oblasti Armenia x Yerevan, Arménie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.