3D mapa Ntohiro

Satelitní mapa Ntohiro

název bez diakritiky: Ntohiro
správní zařazení: Tiankoura, Bougouriba, Burkina Faso, Afrika
zeměpisná poloha: 10° 46' 0" North, 3° 19' 0" West

Ntohiro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NtohiroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ntohiro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ntohiro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tiankoura, Bougouriba, Burkina Faso, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 46' 0" North, 3° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ntohiro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ntohiro

Hotely Ntohiro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ntohiro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ntohiro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ntohiro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ntohiro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ntohiro

3D mapa Ntohiro v Google Earth

satelitní 3D mapa Ntohiro, Burkina Faso

3D mapa NtohiroGoogle Earth – podívejte se na Ntohiro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ntohiro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ntohiro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ntohiro, Burkina Faso v Google Earth »

Letiště Ntohiro a okolí

Letiště ve městě Ntohiro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ntohiro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ntohiro (Burkina Faso)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ntohiro a celou oblast Burkina Faso. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ntohiro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ntohiro: textový odkaz

satelitní mapu Ntohiro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ntohiro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ntohiro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ntohiro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ntohiro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Marijao v oblasti Amparafaravola, Toamasina, Madagaskar
  2. Jalauod v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny
  3. Escondido v oblasti San Juan, Dominikánská republika
  4. Lianglukou v oblasti Laiyang, Hunan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.