3D mapa Tèmnoré

Satelitní mapa Tèmnoré

název bez diakritiky: Temnore
správní zařazení: Sigle, Boulkiemde, Burkina Faso, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 36' 0" North, 1° 53' 0" West

Tèmnoré a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TemnoreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tèmnoré. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Temnore, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sigle, Boulkiemde, Burkina Faso, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 36' 0" North, 1° 53' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tèmnoré v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tèmnoré

Hotely Tèmnoré: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tèmnoré: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tèmnoré, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tèmnoré Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tèmnoré. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tèmnoré

3D mapa Tèmnoré v Google Earth

satelitní 3D mapa Tèmnoré, Burkina Faso

3D mapa TèmnoréGoogle Earth – podívejte se na Tèmnoré z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tèmnoré dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tèmnoré shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tèmnoré, Burkina Faso v Google Earth »

Letiště Tèmnoré a okolí

Letiště ve městě Tèmnoré a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tèmnoré říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tèmnoré (Burkina Faso)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tèmnoré a celou oblast Burkina Faso. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tèmnoré

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tèmnoré: textový odkaz

satelitní mapu Tèmnoré: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tèmnoré

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tèmnoré: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tèmnoré: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tèmnoré: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Phalou v oblasti Phine, Savannakhet, Laos
  2. Agel v oblasti Situbondo, Jawa Timur, Indonésie
  3. Man Kang v oblasti Kutkai, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.