3D mapa Soula

Satelitní mapa Soula

název bez diakritiky: Soula
správní zařazení: Thyou, Boulkiemde, Burkina Faso, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 2' 0" North, 2° 5' 0" West

Soula a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SoulaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soula. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soula, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thyou, Boulkiemde, Burkina Faso, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 2' 0" North, 2° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soula v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soula

Hotely Soula: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soula: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soula, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soula Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soula. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Soula

3D mapa Soula v Google Earth

satelitní 3D mapa Soula, Burkina Faso

3D mapa SoulaGoogle Earth – podívejte se na Soula z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soula dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soula shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soula, Burkina Faso v Google Earth »

Letiště Soula a okolí

Letiště ve městě Soula a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soula říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soula (Burkina Faso)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soula a celou oblast Burkina Faso. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soula

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soula: textový odkaz

satelitní mapu Soula: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soula

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soula: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soula: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soula: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kalema v oblasti Kasai-Occidental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Sansu v oblasti Tunchang, Hainan, Čína
  3. Neuville-en-Ferrain v oblasti Lille, Nord, Nord-Pas-de-Calais, Francie
  4. Santillan v oblasti Yahualica de Gonzalez G., Jalisco, Mexiko
  5. Pozo de Balderas v oblasti San Luis de la Paz, Guanajuato, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.