3D mapa Paratenga

Satelitní mapa Paratenga

název bez diakritiky: Paratenga
správní zařazení: Dapelgo, Oubritenga, Burkina Faso, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 37' 0" North, 1° 33' 0" West

Paratenga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ParatengaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Paratenga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Paratenga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dapelgo, Oubritenga, Burkina Faso, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 37' 0" North, 1° 33' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Paratenga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Paratenga

Hotely Paratenga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Paratenga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Paratenga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Paratenga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Paratenga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Paratenga

3D mapa Paratenga v Google Earth

satelitní 3D mapa Paratenga, Burkina Faso

3D mapa ParatengaGoogle Earth – podívejte se na Paratenga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Paratenga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Paratenga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Paratenga, Burkina Faso v Google Earth »

Letiště Paratenga a okolí

Letiště ve městě Paratenga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Paratenga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Paratenga (Burkina Faso)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Paratenga a celou oblast Burkina Faso. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Paratenga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Paratenga: textový odkaz

satelitní mapu Paratenga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Paratenga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Paratenga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Paratenga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Paratenga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Idan Shah v oblasti Sukkur, Sind, Pákistán
  2. Nik Hoseyn v oblasti Lorestan, Írán
  3. Williams v oblasti Colleton County, South Carolina, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.