3D mapa Koutoberlé

Satelitní mapa Koutoberlé

název bez diakritiky: Koutoberle
správní zařazení: Korsimoro, Sanmatenga, Burkina Faso, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 54' 0" North, 1° 20' 0" West

Koutoberlé a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KoutoberleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Koutoberlé. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Koutoberle, administrativně je místo zařazeno do oblasti Korsimoro, Sanmatenga, Burkina Faso, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 54' 0" North, 1° 20' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Koutoberlé v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Koutoberlé

Hotely Koutoberlé: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Koutoberlé: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Koutoberlé, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Koutoberlé Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Koutoberlé. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Koutoberlé

3D mapa Koutoberlé v Google Earth

satelitní 3D mapa Koutoberlé, Burkina Faso

3D mapa KoutoberléGoogle Earth – podívejte se na Koutoberlé z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Koutoberlé dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Koutoberlé shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Koutoberlé, Burkina Faso v Google Earth »

Letiště Koutoberlé a okolí

Letiště ve městě Koutoberlé a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Koutoberlé říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Koutoberlé (Burkina Faso)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Koutoberlé a celou oblast Burkina Faso. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Koutoberlé

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Koutoberlé: textový odkaz

satelitní mapu Koutoberlé: obrázkový odkaz

satelitní mapu Koutoberlé

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Koutoberlé: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Koutoberlé: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Koutoberlé: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Diandioli v oblasti Saint Louis, Senegal
  2. Branch School (historical) v oblasti Addison County, Vermont, Spojené státy americké
  3. Morales v oblasti Allende, Guanajuato, Mexiko
  4. Eeneind v oblasti Noord-Brabant, Nizozemí

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.