3D mapa Daho

Satelitní mapa Daho

název bez diakritiky: Daho
správní zařazení: Fara, Sissili, Burkina Faso, Afrika
zeměpisná poloha: 11° 30' 0" North, 2° 46' 0" West

Daho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DahoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Daho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Daho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fara, Sissili, Burkina Faso, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 30' 0" North, 2° 46' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Daho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Daho

Hotely Daho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Daho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Daho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Daho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Daho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Daho

3D mapa Daho v Google Earth

satelitní 3D mapa Daho, Burkina Faso

3D mapa DahoGoogle Earth – podívejte se na Daho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Daho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Daho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Daho, Burkina Faso v Google Earth »

Letiště Daho a okolí

Letiště ve městě Daho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Daho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Daho (Burkina Faso)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Daho a celou oblast Burkina Faso. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Daho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Daho: textový odkaz

satelitní mapu Daho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Daho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Daho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Daho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Daho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Palapouta v oblasti Roraima, Brazílie
  2. Hargadangou v oblasti Sebba, Seno, Burkina Faso
  3. Kirk v oblasti Heard County, Georgia, Spojené státy americké
  4. Buleh Kola-ye Muziraj v oblasti Mazandaran, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.