3D mapa Kabourou

Satelitní mapa Kabourou

název bez diakritiky: Kabourou
správní zařazení: Fara, Sissili, Burkina Faso, Afrika
zeměpisná poloha: 11° 25' 0" North, 2° 45' 0" West

Kabourou a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KabourouVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kabourou. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kabourou, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fara, Sissili, Burkina Faso, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 25' 0" North, 2° 45' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kabourou v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kabourou

Hotely Kabourou: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kabourou: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kabourou, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kabourou Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kabourou. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kabourou

3D mapa Kabourou v Google Earth

satelitní 3D mapa Kabourou, Burkina Faso

3D mapa KabourouGoogle Earth – podívejte se na Kabourou z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kabourou dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kabourou shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kabourou, Burkina Faso v Google Earth »

Letiště Kabourou a okolí

Letiště ve městě Kabourou a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kabourou říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kabourou (Burkina Faso)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kabourou a celou oblast Burkina Faso. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kabourou

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kabourou: textový odkaz

satelitní mapu Kabourou: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kabourou

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kabourou: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kabourou: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kabourou: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Victoria v oblasti Urbina Jado, Guayas, Ekvádor
  2. Rayevo v oblasti Firovskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  3. Green Meadow v oblasti Blount County, Tennessee, Spojené státy americké
  4. Veliki Gaber v oblasti Trebnje, Slovinsko
  5. Bibemi v oblasti Benoue, Nord, Kamerun
  6. Kesarwala v oblasti Jhang, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.