3D mapa Noumkori

Satelitní mapa Noumkori

název bez diakritiky: Noumkori
správní zařazení: Botou, Tapoa, Burkina Faso, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 42' 0" North, 2° 0' 0" East

Noumkori a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NoumkoriVítejte na stránce věnované satelitní mapě Noumkori. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Noumkori, administrativně je místo zařazeno do oblasti Botou, Tapoa, Burkina Faso, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 42' 0" North, 2° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Noumkori v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Noumkori

Hotely Noumkori: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Noumkori: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Noumkori, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Noumkori Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Noumkori. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Noumkori

3D mapa Noumkori v Google Earth

satelitní 3D mapa Noumkori, Burkina Faso

3D mapa NoumkoriGoogle Earth – podívejte se na Noumkori z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Noumkori dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Noumkori shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Noumkori, Burkina Faso v Google Earth »

Letiště Noumkori a okolí

Letiště ve městě Noumkori a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Noumkori říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Noumkori (Burkina Faso)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Noumkori a celou oblast Burkina Faso. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Noumkori

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Noumkori: textový odkaz

satelitní mapu Noumkori: obrázkový odkaz

satelitní mapu Noumkori

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Noumkori: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Noumkori: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Noumkori: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mbarang v oblasti Mbere, Adamoua, Kamerun
  2. Kalanchak v oblasti Odeska, Ukrajina
  3. Thabyedan v oblasti Yedashe, Bago (Pegu), Barma
  4. McGuires (historical) v oblasti Gwinnett County, Georgia, Spojené státy americké
  5. Al Jisimah v oblasti Baha, Saudská Arábie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.