3D mapa Koubabako

Satelitní mapa Koubabako

název bez diakritiky: Koubabako
správní zařazení: Tougo, Yatenga, Burkina Faso, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 18' 0" North, 2° 5' 0" West

Koubabako a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KoubabakoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Koubabako. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Koubabako, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tougo, Yatenga, Burkina Faso, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 18' 0" North, 2° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Koubabako v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Koubabako

Hotely Koubabako: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Koubabako: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Koubabako, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Koubabako Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Koubabako. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Koubabako

3D mapa Koubabako v Google Earth

satelitní 3D mapa Koubabako, Burkina Faso

3D mapa KoubabakoGoogle Earth – podívejte se na Koubabako z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Koubabako dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Koubabako shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Koubabako, Burkina Faso v Google Earth »

Letiště Koubabako a okolí

Letiště ve městě Koubabako a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Koubabako říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Koubabako (Burkina Faso)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Koubabako a celou oblast Burkina Faso. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Koubabako

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Koubabako: textový odkaz

satelitní mapu Koubabako: obrázkový odkaz

satelitní mapu Koubabako

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Koubabako: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Koubabako: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Koubabako: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kniman v oblasti Jasper County, Indiana, Spojené státy americké
  2. Corral El Blanco v oblasti La Canada de Urdaneta, Zulia, Venezuela
  3. Wasitah v oblasti Madinah, Saudská Arábie
  4. Kvenakeli v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  5. Tchenchanga v oblasti Benoue, Nord, Kamerun
  6. Palangic v oblasti Kirsehir, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.