3D mapa Kibande

Satelitní mapa Kibande

název bez diakritiky: Kibande
správní zařazení: Nyabikere, Karuzi, Burundi, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 12' 57" South, 30° 13' 11" East

Kibande a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KibandeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kibande. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kibande, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nyabikere, Karuzi, Burundi, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 12' 57" South, 30° 13' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kibande v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kibande

Hotely Kibande: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kibande: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kibande, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kibande Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kibande. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kibande

3D mapa Kibande v Google Earth

satelitní 3D mapa Kibande, Burundi

3D mapa KibandeGoogle Earth – podívejte se na Kibande z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kibande dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kibande shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kibande, Burundi v Google Earth »

Letiště Kibande a okolí

Letiště ve městě Kibande a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kibande říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kibande (Burundi)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kibande a celou oblast Burundi. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kibande

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kibande: textový odkaz

satelitní mapu Kibande: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kibande

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kibande: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kibande: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kibande: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Margitmajor v oblasti Vas, Maďarsko
  2. Kolotov Buyerak v oblasti Saratovskiy rayon, Saratovskaya Oblast, Rusko
  3. Chaxas v oblasti San Pedro de Atacama, El Loa, Chile
  4. Xique-Xique v oblasti Xique-Xique, Bahia, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.