3D mapa Gatabo

Satelitní mapa Gatabo

název bez diakritiky: Gatabo
správní zařazení: Kayogoro, Makamba, Burundi, Afrika
zeměpisná poloha: 4° 4' 26" South, 30° 5' 12" East

Gatabo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GataboVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gatabo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gatabo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kayogoro, Makamba, Burundi, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 4' 26" South, 30° 5' 12" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gatabo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gatabo

Hotely Gatabo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gatabo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gatabo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gatabo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gatabo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gatabo

3D mapa Gatabo v Google Earth

satelitní 3D mapa Gatabo, Burundi

3D mapa GataboGoogle Earth – podívejte se na Gatabo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gatabo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gatabo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gatabo, Burundi v Google Earth »

Letiště Gatabo a okolí

Letiště ve městě Gatabo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gatabo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gatabo (Burundi)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gatabo a celou oblast Burundi. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gatabo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gatabo: textový odkaz

satelitní mapu Gatabo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gatabo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gatabo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gatabo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gatabo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bourtay Zaoue v oblasti Abeche, Ouaddai, Čad
  2. Tagahku v oblasti Tanai, Kachin, Barma
  3. Bulac v oblasti Kalinga-Apayao, Car, Filipíny
  4. Arcata v oblasti Aroma, La Paz, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.