3D mapa Nyanza-Lac

Satelitní mapa Nyanza-Lac

název bez diakritiky: Nyanza-Lac
správní zařazení: Nyanza Lac, Makamba, Burundi, Afrika
zeměpisná poloha: 4° 20' 39" South, 29° 35' 37" East

Nyanza-Lac a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nyanza-LacVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nyanza-Lac. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nyanza-Lac, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nyanza Lac, Makamba, Burundi, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 20' 39" South, 29° 35' 37" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nyanza-Lac v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nyanza-Lac

Hotely Nyanza-Lac: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nyanza-Lac: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nyanza-Lac, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nyanza-Lac Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nyanza-Lac. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nyanza-Lac

3D mapa Nyanza-Lac v Google Earth

satelitní 3D mapa Nyanza-Lac, Burundi

3D mapa Nyanza-LacGoogle Earth – podívejte se na Nyanza-Lac z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nyanza-Lac dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nyanza-Lac shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nyanza-Lac, Burundi v Google Earth »

Letiště Nyanza-Lac a okolí

Letiště ve městě Nyanza-Lac a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nyanza-Lac říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nyanza-Lac (Burundi)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nyanza-Lac a celou oblast Burundi. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nyanza-Lac

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nyanza-Lac: textový odkaz

satelitní mapu Nyanza-Lac: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nyanza-Lac

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nyanza-Lac: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nyanza-Lac: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nyanza-Lac: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Usogorsk v oblasti Udorskiy rayon, Republic of Komi, Rusko
  2. Rolling Green v oblasti Frederick County, Maryland, Spojené státy americké
  3. Deh Tusi v oblasti Kerman, Írán
  4. Nurak v oblasti Syrdarya, Uzbekistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.