3D mapa Bantala

Satelitní mapa Bantala

název bez diakritiky: Bantala
správní zařazení: Massenya, Chari-Baguimi, Čad, Afrika
zeměpisná poloha: 11° 24' 0" North, 15° 4' 0" East

Bantala a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BantalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bantala. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bantala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Massenya, Chari-Baguimi, Čad, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 24' 0" North, 15° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bantala v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bantala

Hotely Bantala: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bantala: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bantala, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bantala Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bantala. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bantala

3D mapa Bantala v Google Earth

satelitní 3D mapa Bantala, Čad

3D mapa BantalaGoogle Earth – podívejte se na Bantala z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bantala dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bantala shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bantala, Čad v Google Earth »

Letiště Bantala a okolí

Letiště ve městě Bantala a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bantala říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bantala (Čad)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bantala a celou oblast Čad. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bantala

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bantala: textový odkaz

satelitní mapu Bantala: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bantala

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bantala: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bantala: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bantala: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sawang v oblasti Lhuntshi, Bhútán
  2. El Prieto v oblasti Gustavo Diaz Ordaz, Tamaulipas, Mexiko
  3. Torstad v oblasti Bollebygd Kommun, Alvsborgs Lan, Švédsko
  4. Geri v oblasti Darfur, Súdán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.