3D mapa Karnak

Satelitní mapa Karnak

název bez diakritiky: Karnak
správní zařazení: Massenya, Chari-Baguimi, Čad, Afrika
zeměpisná poloha: 11° 34' 0" North, 16° 5' 0" East

Karnak a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KarnakVítejte na stránce věnované satelitní mapě Karnak. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Karnak, administrativně je místo zařazeno do oblasti Massenya, Chari-Baguimi, Čad, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 34' 0" North, 16° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Karnak v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Karnak

Hotely Karnak: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Karnak: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Karnak, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Karnak Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Karnak. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Karnak

3D mapa Karnak v Google Earth

satelitní 3D mapa Karnak, Čad

3D mapa KarnakGoogle Earth – podívejte se na Karnak z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Karnak dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Karnak shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Karnak, Čad v Google Earth »

Letiště Karnak a okolí

Letiště ve městě Karnak a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Karnak říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Karnak (Čad)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Karnak a celou oblast Čad. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Karnak

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Karnak: textový odkaz

satelitní mapu Karnak: obrázkový odkaz

satelitní mapu Karnak

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Karnak: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Karnak: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Karnak: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Monchevahlberg v oblasti Wolfenbuttel, Braunschweig, Niedersachsen, Německo
  2. La Roche v oblasti Cosne-sur-Loire, Nievre, Bourgogne, Francie
  3. Al Jarrahi v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  4. Nan Viel v oblasti Nord-Ouest, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.