3D mapa Ilta el Khanaïn

Satelitní mapa Ilta el Khanaïn

název bez diakritiky: Ilta el Khanain
správní zařazení: NDjamena, Chari-Baguimi, Čad, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 15' 51" North, 15° 29' 0" East

Ilta el Khanaïn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ilta el KhanainVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ilta el Khanaïn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ilta el Khanain, administrativně je místo zařazeno do oblasti NDjamena, Chari-Baguimi, Čad, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 15' 51" North, 15° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ilta el Khanaïn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ilta el Khanaïn

Hotely Ilta el Khanaïn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ilta el Khanaïn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ilta el Khanaïn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ilta el Khanaïn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ilta el Khanaïn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ilta el Khanaïn

3D mapa Ilta el Khanaïn v Google Earth

satelitní 3D mapa Ilta el Khanaïn, Čad

3D mapa Ilta el KhanaïnGoogle Earth – podívejte se na Ilta el Khanaïn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ilta el Khanaïn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ilta el Khanaïn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ilta el Khanaïn, Čad v Google Earth »

Letiště Ilta el Khanaïn a okolí

Letiště ve městě Ilta el Khanaïn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ilta el Khanaïn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ilta el Khanaïn (Čad)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ilta el Khanaïn a celou oblast Čad. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ilta el Khanaïn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ilta el Khanaïn: textový odkaz

satelitní mapu Ilta el Khanaïn: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ilta el Khanaïn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ilta el Khanaïn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ilta el Khanaïn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ilta el Khanaïn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Abdul Hakim v oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán
  2. Phumi Phnum Angkor Borei v oblasti Angkor Borey, Takeo, Kambodža
  3. Daitarkathi v oblasti Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  4. Morropon v oblasti Bagua Grande, Amazonas, Peru
  5. Paratao v oblasti Tchaudjo, Centre, Togo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.