3D mapa Goro Goro

Satelitní mapa Goro Goro

název bez diakritiky: Goro Goro
správní zařazení: Sarh, Moyen-Chari, Čad, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 8' 0" North, 18° 29' 0" East

Goro Goro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Goro GoroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Goro Goro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Goro Goro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sarh, Moyen-Chari, Čad, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 8' 0" North, 18° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Goro Goro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Goro Goro

Hotely Goro Goro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Goro Goro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Goro Goro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Goro Goro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Goro Goro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Goro Goro

3D mapa Goro Goro v Google Earth

satelitní 3D mapa Goro Goro, Čad

3D mapa Goro GoroGoogle Earth – podívejte se na Goro Goro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Goro Goro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Goro Goro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Goro Goro, Čad v Google Earth »

Letiště Goro Goro a okolí

Letiště ve městě Goro Goro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Goro Goro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Goro Goro (Čad)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Goro Goro a celou oblast Čad. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Goro Goro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Goro Goro: textový odkaz

satelitní mapu Goro Goro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Goro Goro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Goro Goro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Goro Goro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Goro Goro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nequal v oblasti North West Shewa, Oromiya, Etiopie
  2. Baizhao v oblasti Jingshan, Hubei, Čína
  3. Golo v oblasti Bahr el Ghazal, Súdán
  4. `Ashqan v oblasti Aleppo (Halab), Sýrie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.