3D mapa Imar Djédid

Satelitní mapa Imar Djédid

název bez diakritiky: Imar Djedid
správní zařazení: Goz Beida, Ouaddai, Čad, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 9' 0" North, 22° 29' 0" East

Imar Djédid a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Imar DjedidVítejte na stránce věnované satelitní mapě Imar Djédid. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Imar Djedid, administrativně je místo zařazeno do oblasti Goz Beida, Ouaddai, Čad, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 9' 0" North, 22° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Imar Djédid v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Imar Djédid

Hotely Imar Djédid: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Imar Djédid: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Imar Djédid, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Imar Djédid Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Imar Djédid. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Imar Djédid

3D mapa Imar Djédid v Google Earth

satelitní 3D mapa Imar Djédid, Čad

3D mapa Imar DjédidGoogle Earth – podívejte se na Imar Djédid z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Imar Djédid dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Imar Djédid shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Imar Djédid, Čad v Google Earth »

Letiště Imar Djédid a okolí

Letiště ve městě Imar Djédid a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Imar Djédid říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Imar Djédid (Čad)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Imar Djédid a celou oblast Čad. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Imar Djédid

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Imar Djédid: textový odkaz

satelitní mapu Imar Djédid: obrázkový odkaz

satelitní mapu Imar Djédid

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Imar Djédid: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Imar Djédid: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Imar Djédid: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Blue Ridge Acres v oblasti Albemarle County, Virginia, Spojené státy americké
  2. Hainton v oblasti Lincolnshire County, East Midlands, England, Velká Británie
  3. San Pedro v oblasti Saltillo, Coahuila, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.