loading

Cesky Krumlov: hotely – rezervujte si luxusní hotel ve městě Český Krumlov

Luxusní hotely Cesky Krumlov: rezervace ubytování

Rezervuje si luxusní hotel Český Krumlov on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Luxusní hotely Český Krumlov: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cesky Krumlov, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve městě Cesky Krumlov.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cesky Krumlov Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cesky Krumlov.Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Poloha města Cesky Krumlov

– viz mapa Český Krumlov »

Český Krumlov leží v oblasti Český Krumlov, Jihočeský kraj, Česká republika.

Luxusní hotely Český Krumlov – seznam luxusních hotelů (volitelné kritérium řazení)

Následuje stručný seznam všech luxusních hotelů ve městě Cesky Krumlov. Luxusní hotely Český Krumlov jsou seřazeny podle třídy: nejluxusnější hotely ve městě Cesky Krumlov jsou uvedeny dříve. Pomocí ovládací lišty můžete změnit kritérium řazení: kliknutím zvolíte rozhodující vlastnost. Směr řazení se přepíná kliknutím na první tlačítko (úplně vlevo) lišty.

Přehled všech hotelů Český Krumlov, bez ohledu na úroveň luxusu, je obsahem průvodce hotely Český Krumlov.

Český Krumlov: přehled hotelů

Castle View Apartments: fotografie

Castle View Apartments ****

Hrad View Apartments nabízí romantickou atmosféru ve vynikající centrální poloze, přímo u hlavního náměstí v Českém Krumlově. Počet pokojů: 7.

Gold: fotografie

Gold ****

Hotel Gold se nachází v romantickém prostředí městského parku, na levém břehu řeky Vltavy, v bezprostřední blízkosti historického centra Českého Krumlova. Město je na seznamu UNESCO od roku 1992. Počet pokojů: 27.

Hotel Alchymy Riverside: fotografie

Hotel Alchymy Riverside ****

Hotel Ruze sídlí v historické budově středověkého původu na břehu řeky Vltavy, přímo v centru Českého Krumlova. Počet pokojů: 10.

Hotel Bellevue Cesky Krumlov: fotografie

Hotel Bellevue Cesky Krumlov ****

Hotel Bellevue Superior se nachází v pěší zóně v centru historického města Český Krumlov, UNESCO World Heritage site. Počet pokojů: 66.

Hotel Dvorak Cesky Krumlov: fotografie

Hotel Dvorak Cesky Krumlov ****

V historické dědictví, sahající až do 19. století, je tento hotel se nachází přímo v centru Českého Krumlova, snadno vzdálenosti hradu a zámku. Počet pokojů: 22.

Hotel Grand: fotografie

Hotel Grand ****

Hotel Grand nabízí komfortní ubytování v tiché, vřelé a přátelské atmosféře hotelu v Českém Krumlově. Hotel byl otevřen po kompletní rekonstrukci v dubnu 2005. Počet pokojů: 21.

Hotel Ruze: fotografie

Hotel Ruze *****

Zkušenosti pětihvězdičkový luxus ponořený v historii, v tomto nově zrekonstruovaná bývalého kláštera, v centru Českého Krumlova úchvatné. Počet pokojů: 70.

Hotel The Old Inn: fotografie

Hotel The Old Inn ****

Český Krumlov je na dosah ruky od tohoto hotel se nachází v městské náměstí, zasazené v ohybu řeky Vltavy. Prozkoumat Jihočeský kraj v Česká republika, v tomhle městě přetéká historií a kulturou. Počet pokojů: 52.

Hotel Zlaty Andel: fotografie

Hotel Zlaty Andel ****

Nachází se na historickém náměstí v seznamu chráněných památek UNESCO Český Krumlov, Hotel Zlatý Anděl je půvabný, původně gotická stavba. Je zde 2 restaurace a kavárna s domácí dezerty. Počet pokojů: 40.

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.