3D mapa Knínice u Boskovic

Satelitní mapa Knínice u Boskovic

název bez diakritiky: Kninice u Boskovic
správní zařazení: Blansko, Jihomoravský kraj, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 32' 0" North, 16° 42' 0" East

Knínice u Boskovic a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kninice u BoskovicVítejte na stránce věnované satelitní mapě Knínice u Boskovic. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kninice u Boskovic, administrativně je místo zařazeno do oblasti Blansko, Jihomoravský kraj, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 32' 0" North, 16° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Knínice u Boskovic v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Knínice u Boskovic

Hotely Knínice u Boskovic: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Knínice u Boskovic: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Knínice u Boskovic, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Knínice u Boskovic Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Knínice u Boskovic. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Knínice u Boskovic

3D mapa Knínice u Boskovic v Google Earth

satelitní 3D mapa Knínice u Boskovic, Česká republika

3D mapa Knínice u BoskovicGoogle Earth – podívejte se na Knínice u Boskovic z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Knínice u Boskovic dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Knínice u Boskovic shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Knínice u Boskovic, Česká republika v Google Earth »

Letiště Knínice u Boskovic a okolí

Letiště ve městě Knínice u Boskovic a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Knínice u Boskovic říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Knínice u Boskovic (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Knínice u Boskovic a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Knínice u Boskovic

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Knínice u Boskovic: textový odkaz

satelitní mapu Knínice u Boskovic: obrázkový odkaz

satelitní mapu Knínice u Boskovic

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Knínice u Boskovic: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Knínice u Boskovic: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Knínice u Boskovic: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gornja Vrbica v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora
  2. Collin v oblasti Dumfries and Galloway, Scotland, Scotland, Velká Británie
  3. Umm al Jurm v oblasti Makkah, Saudská Arábie
  4. Kireyevsk v oblasti Kireevskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko
  5. Medina v oblasti Faranah, Kankan, Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.