loading

Karlovarský kraj: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Karlovarský kraj

Hotely Karlovarský kraj – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Karlovarský kraj. Další města v oblasti Karlovarský kraj – viz mapa Karlovarský kraj.

Rezervujte si hotel Karlovarský kraj on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Karlovarský kraj. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Františkovy Lázně

Františkovy Lázně leží v oblasti Cheb, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Františkovy Lázně).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Frantiskovy Lazne (navštivte průvodce hotely Františkovy Lázně pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Frantiskovy Lazne je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Frantiskovy Lazne

další hotely Františkovy Lázně »
Kursanatorium Petak: fotografie

Kursanatorium Petak ***

Sanatoria Dr.Petak se nachází v klidné části Františkových Lázní, na okraji lesa, nedaleko od centra a velmi blízko k léčivým pramenům.

Hotel Reza: fotografie

Hotel Reza ****

Perfektní služby za nízké ceny si můžete vychutnat v hotelu Reza v centru Františkových Lázní, jen 400 metrů od vlakového nádraží a pár minut od obchodního centra Chebu.

Francis Palace: fotografie

Francis Palace ****

Naše luxusně vybavený lázeňský hotel se nachází v klidné části Františkových Lázní. Spolu s tradičními lázeňských procedur nabízíme wellness pobyty zaměřené na relaxaci a aktivní odpočinek.

Hotely Loket

Loket leží v oblasti Sokolov, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Loket).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Loket (navštivte průvodce hotely Loket pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Loket je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Loket

další hotely Loket »
Penzion Atmosfera: fotografie

Penzion Atmosfera ***

Tento rodinný penzion se nachází v historickém městě Loket, 250 metrů od hradu Loket. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma před budovou. Všechny pokoje v hotelu Atmosféra přijít s dřevěnými podlahami, kabelovou TV a posezením.

Hotel Cisar Ferdinand: fotografie

Hotel Cisar Ferdinand ***

Rodinný běh Hotel disponuje vše potřebné pro příjemný a ničím rušeni pobytu, aby se pohodlně zařízených pokojích, stylová restaurace, sauna, whirlpool a vlastní Brewpub (ležák).

Hotel Bílý Kůň: fotografie

Hotel Bílý Kůň ***

V budově ze 16. století, Hotel Bílý Kůň se nachází na hlavním náměstí v Lokti. Je vybaven velkou terasou s výhledem na řeku Ohře.

Hotely Cheb

Cheb leží v oblasti Cheb, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Cheb).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cheb (navštivte průvodce hotely Cheb pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cheb je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cheb

další hotely Cheb »
Komorni Hurka: fotografie

Komorni Hurka ****

Náš nově postavený hotel přímo na hranicích, Komorní Hůrka přírodní rezervace, jeden z nejatraktivnějších a často navštěvovaných míst v této oblasti.

Hotel Barbarossa: fotografie

Hotel Barbarossa ****

Hotel Barbarossa se nachází v historickém centru Chebu a je dobře známý pro svou prostornost a výborné jídlo v restauraci. Všechny pokoje jsou komfortně zařízené a splňují ty nejvyšší standardy.

Hotel Hvězda: fotografie

Hotel Hvězda ***

Hvězda Hotel je umístěn ve 3 historické budovy na hlavním náměstí v historickém městě Chebu (Eger), v blízkosti Pachelbel domu, kde byl Valdštejn zavražděn v roce 1634.

Hotely Nové Hamry

Nové Hamry leží v oblasti Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Nové Hamry).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Nove Hamry (navštivte průvodce hotely Nové Hamry pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Nove Hamry je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Nove Hamry

další hotely Nové Hamry »
Anobis Vila: fotografie

Anobis Vila ***

Anobis Vila stojí na klidném místě na okraji Nové Hamry. Set v soukromém parku, nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, TV se satelitním příjmem a vlastní koupelnou. Hosté si mohou vychutnat nápoje a teplé občerstvení na baru.

Hotel Seifert: fotografie

Hotel Seifert ***

Hotel Seifert se nachází v centru klidné obce Nové Hamry v Krušných horách. Nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a sauna. Všechny pokoje v hotelu mají Seifert en-suite koupelnu, TV se satelitním příjmem a panoramatickým výhledem.

Pension U Jelinka: fotografie

Pension U Jelinka ***

Pouze 800 m od sjezdovek, je Penzion U Jelinka nachází v obci Nové Hamry v oblasti Krušných hor. To nabízí saunu a restauraci, která nabízí českou kuchyni. Free Wi-Fi.

Hotely Karlovy Vary

Karlovy Vary leží v oblasti Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Karlovy Vary).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Karlovy Vary (navštivte průvodce hotely Karlovy Vary pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Karlovy Vary je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Karlovy Vary

další hotely Karlovy Vary »
Lázně III: fotografie

Lázně III ***

V centru Karlových Varů, tento historický lázeňský hotel nabízí výhled na řeku Teplou a Mlýnské kolonády. Lázně se specializuje na léčebné procedury a je blízko města minerální prameny. Lázně III světlé pokoje mají výhled na město.

Elefant: fotografie

Elefant ***

Hotel Elefant se nachází v samém srdci lázeňské promenády v jedné z nejlepších-známé historické budovy v Karlových Varech, bydlení slavné kavárně Elefant s pěknou terasu. JW

Goethe Haus: fotografie

Goethe Haus ****

Nově otevřen v roce 2007, tento non-smoking hotel nabízí celou řadu vynikajících zařízení, která zabírá ideální polohu v samém centru lázeňské a turistické oblasti Karlových Varů.

Hotely Boží Dar

Boží Dar leží v oblasti Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Boží Dar).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bozi Dar (navštivte průvodce hotely Boží Dar pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bozi Dar je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bozi Dar

další hotely Boží Dar »
Hotel Svaty Hubert: fotografie

Hotel Svaty Hubert ***

Svatý Hubert Hotel se nachází v centru Krušných hor v obci Boží Dar, na hranicích s Německem, v blízkosti lázeňského města Oberwiesenthal-Annaberg.

Hotel Zelený Dům: fotografie

Hotel Zelený Dům ***

Jen 150 metrů od sjezdovky, je Hotel Zelený Dům se nachází v centru malebné obce Boží Dar v Krušných horách. To sídlí v historické budově z roku 1542.

Hotel Praha: fotografie

Hotel Praha ***

Hotel Praha se nachází v centru Božího Daru vpravo od lyžařského vleku, a nabízí bezplatné Wi-Fi, krytý bazén, parní lázeň, sauna a širokou škálu wellness procedur. Všechny pokoje jsou en-suite a vybaveny kabelovou TV.

Hotely Tepla

Město leží v oblasti Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Tepla).

Seznam hotelů Mesto . Podrobná satelitní mapa Mesto je na samostatné stránce.

Hotely Mesto

hotely Tepla »
Hotel Klaster Tepla: fotografie

Hotel Klaster Tepla ***

Náš hotel se nachází v oblasti premonstrátů 'klášter v Teplé, který byl založen v roce 1193.Hotel byl přestavěn z bývalé stodoly a lesního úřadu v roce 1993.

Pension Stara Posta: fotografie

Pension Stara Posta ***

Nastavte v budově ze 17. století, Penzion Stará Pošta je umístěna restaurace, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni a vinný sklep pocházející ze 14. století. V en-suite pokoje mají dřevěné trámy, posezení a tvrdých podlah.

Penzion Plzenka: fotografie

Penzion Plzenka

Bydlení příjemnou restauraci s dřevěnými trámy a klenutým stropem, je tento penzion se nachází v centru města Teplá vedle kostela a vodní fontána.

Hotely Jáchymov

Jáchymov leží v oblasti Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Jáchymov).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Jachymov (navštivte průvodce hotely Jáchymov pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Jachymov je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Jachymov

další hotely Jáchymov »
Radium Palace: fotografie

Radium Palace ****

Renovovaný v roce 1995, tento luxusní hotel má 5 restaurací a rozsáhlé lázně s krytým bazénem. Má prostornou terasu s panoramatickým výhledem na krajinu Jáchymov.

Hotel Depandance Bellevue: fotografie

Hotel Depandance Bellevue ***

Nachází se v 3-km vzdálenosti Jáchymov, Hotel Depandance Bellevue nabízí pokoje s balkonem ve 2 různých budovách. Na místě restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni a má krb.

Akademik Běhounek: fotografie

Akademik Běhounek ***

Akademik Běhounek hotel má klidnou a centrální polohu v lázeňském městě Jáchymov v Krušných horách. Nabízí panoramatický výhled údolí a četná lázeňská zařízení.

Hotely Abertamy

Abertamy leží v oblasti Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Abertamy).

Seznam hotelů Abertamy . Podrobná satelitní mapa Abertamy je na samostatné stránce.

Hotely Abertamy

hotely Abertamy »
Hotel Plesivec: fotografie

Hotel Plesivec ***

Na krásné poloze na kopci Plešivec a má své vlastní strážní věž, tento hotel nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi, restaurace s terasou a mnoho rekreačních zařízení.

Hotel Villa Rosse: fotografie

Hotel Villa Rosse ***

Nachází se v Krušných horách, pouhých 500 metrů od sjezdovek a cyklostezek, Villa Rosse nabízí útulné en-suite pokojů s bezplatným Wi-Fi. Rozhledna Plešivec se nachází 1 km od domu. Bezplatné parkování v místě je zajištěno.

Pension Abertham: fotografie

Pension Abertham

Pension Abertham nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, TV se satelitním příjmem a plně vybavenou kuchyň. Nachází se v Abertamech v Krušných horách, 25 km severně od Karlových Varů. V hotelu je sauna a jacuzzi, stejně jako místo pro grilování.

Hotely Mariánské Lázně

Mariánské Lázně leží v oblasti Cheb, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Mariánské Lázně).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Marianske Lazne (navštivte průvodce hotely Mariánské Lázně pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Marianske Lazne je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Marianske Lazne

další hotely Mariánské Lázně »
Hotel Zvon: fotografie

Hotel Zvon ****

Hotel Zvon **** je secesní budova z počátku 19. století. Hotel se nachází na nejlepším místě - oppossite zpívající fontány, přímo v centru Mariánských Lázní.

Esplanade Spa and Golf Resort: fotografie

Esplanade Spa and Golf Resort *****

Uvolněte se, uvolnit se a oživení v této exkluzivní letovisko s rozsáhlými lázeňské a relaxační procedury.

Orea Hotel Monty: fotografie

Orea Hotel Monty ****

Po rozsáhlé rekonstrukci, která probíhala v období od prosince 2000 do února 2001 v hotelu a jeho vybavení se řadí mezi 4-hvězdičkové hotely.

Hotely Karlovarský kraj: rezervace ubytování

Poloha oblasti Karlovarský kraj

– viz mapa Karlovarský kraj »

Karlovarský kraj leží ve státě Česká republika.

Rezervace ubytování: Karlovarský kraj – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Karlovarský kraj, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Karlovarský kraj.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Karlovarský kraj Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Karlovarský kraj – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Karlovarský kraj. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.