loading

Česká republika: luxusní hotely – rezervujte si luxusní hotel ve státě Česká republika

Luxusní hotely Česká republika – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Česká republika. Další města ve státu Česká republika – viz mapa Česká republika.

Rezervujte si luxusní hotel Česká republika on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech státu Česká republika. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře. Přehled všech hotelů Česká republika, bez ohledu na úroveň luxusu, je obsahem průvodce hotely Česká republika.

Luxusní hotely Prague

Prague leží v oblasti Středočeský kraj, Česká republika (viz mapa Prague).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Prague (navštivte průvodce luxusní hotely Prague pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Prague je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Prague

další luxusní hotely Prague »
U Prince: fotografie

U Prince *****

Leží přímo na Staroměstském náměstí naproti Orloji, jedinečně vyzdobený hotel U Prince sídlí v kompletně zrekonstruované 12th-století.

Art Deco Imperial Hotel: fotografie

Art Deco Imperial Hotel *****

Tento luxusní hotel v centru Prahy, je umístěn v art-deco, budova z roku 1914 a byl nedávno re-se otevřel po kompletní rekonstrukci. Slavné Café Imperial se svými jedinečnými mozaikami je součástí hotelu.

Hotel Paris: fotografie

Hotel Paris *****

5-hvězdičkový Hotel Paříž je významnou kulturní a historický mezník v samém centru Prahy, Golden City, vedle Obecního domu a Prašné brány.

Luxusní hotely Brno

Brno leží v oblasti Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Česká republika (viz mapa Brno).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Brno (navštivte průvodce luxusní hotely Brno pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Brno je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Brno

další luxusní hotely Brno »
Orea Hotel Voronez 1: fotografie

Orea Hotel Voronez 1 ****

Orea Hotel Voronez 1 u brněnského veletrhu důvodů (Veletrhy Brno), nabízí velký konferenční zařízení, skvělou kuchyni, příjemné pokoje a snadný přístup do centra města.

Holiday Inn Brno: fotografie

Holiday Inn Brno ****

Pohodlně se nachází v těsné blízkosti obchodních brněnského veletrhu, výstavní centrum a pár kroků od centra města, je to jen pěti-hvězdičkový hotel v městě Brně.

Restaurant & Design Hotel Noem Arch: fotografie

Restaurant & Design Hotel Noem Arch ****

Nově otevřené-design hotelu Noem Arch v Brně - Králově Poli, s jedinečným designem lodě kotvící v přístavu, nabízí moderní mezinárodní kuchyně a luxusní kabiny-jako pokoje.

Luxusní hotely Ostrava

Ostrava leží v oblasti Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Česká republika (viz mapa Ostrava).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Ostrava (navštivte průvodce luxusní hotely Ostrava pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ostrava je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Ostrava

další luxusní hotely Ostrava »
Mercure Ostrava Center: fotografie

Mercure Ostrava Center ****

Nachází se přímo v centru Ostravy, Mecure Center Hotel nabízí elegantně, klimatizované pokoje s LCD TV, bezplatné Wi-Fi a čaj / kávovarem.

Clarion Congress Hotel Ostrava: fotografie

Clarion Congress Hotel Ostrava ****

Clarion Congress Hotel Ostrava blízkosti ČEZ Aréna v Ostravě-Zábřehu mohou být snadno dosažitelný z centra a vlakového nádraží. Je to nejbližší hotel na letiště Leoše Janáčka v Ostravě-Mošnově.

Zamek Zabreh: fotografie

Zamek Zabreh ****

Tento hotel nabízí bezproblémovou manželství mezi minulosti a současnosti, je ponořený do dědictví se datuje do počátku 16. století, a zároveň nabízí moderní komfort a pohodlí.

Luxusní hotely Plzeň

Plzeň leží v oblasti Plzeň-město, Plzeňský kraj, Česká republika (viz mapa Plzeň).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Plzen (navštivte průvodce luxusní hotely Plzeň pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Plzen je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Plzen

další luxusní hotely Plzeň »
Hotel Rous: fotografie

Hotel Rous ****

Naše luxusní hotel má ideální polohu v samém centru Plzně, vedle hlavního Náměstí Republiky náměstí s překrásným výhledem na staré město. Jsme v docházkové vzdálenosti do kulturních a historických památek.

Parkhotel Plzen: fotografie

Parkhotel Plzen ****

Parkhotelu Plzeň se nachází v těsné blízkosti krásných Borský park, v jižní oblasti města Plzně. Můžete snadno dostat do centra a obchodní čtvrti Borská Pole.

Hotel U Zvonu: fotografie

Hotel U Zvonu ****

U Zvonu je nový hotel v historickém centru města Plzně. Nachází se v blízkosti náměstí, v hotelu je ideální pro ty, kteří chtějí vidět město ve dne v noci nechat pro méně frekventovaných oblastech.

Luxusní hotely Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou leží v oblasti České Budějovice, Jihočeský kraj, Česká republika (viz mapa Hluboká nad Vltavou).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Hluboka nad Vltavou (navštivte průvodce luxusní hotely Hluboká nad Vltavou pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hluboka nad Vltavou je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Hluboka nad Vltavou

další luxusní hotely Hluboká nad Vltavou »
Relaxační a regenerační centrum: fotografie

Relaxační a regenerační centrum *****

10-minutové chůze od zámku Hluboká, tento hotel nabízí krytý bazén, fitness centrum a několik lázeňských zařízení. Nabízí klimatizovaný pokoj s LCD TV a bezplatným přístupem k internetu.

Hotel Apartment Hluboká: fotografie

Hotel Apartment Hluboká ****

Hotel Apartment Hluboká se nachází 550 metrů od Windsor ve stylu zámku Hluboká nad Vltavou a okolí parku. Hotel nabízí kontinentální snídaně a nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi.

Restaurant Pension L-Club: fotografie

Restaurant Pension L-Club ****

Penzion L-Club je vzdálen pouhých 5 minut chůze od nádherné, Windsor ve stylu zámku Hluboká nad Vltavou. Po dlouhém dni venku, hosté mohou ustoupit do nemovitosti bazénu a sauna.

Luxusní hotely Špindlerŭv Mlýn

Špindlerŭv Mlýn leží v oblasti Trutnov, Královéhradecký kraj, Česká republika (viz mapa Špindlerŭv Mlýn).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Spindleruv Mlyn (navštivte průvodce luxusní hotely Špindlerŭv Mlýn pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Spindleruv Mlyn je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Spindleruv Mlyn

další luxusní hotely Špindlerŭv Mlýn »
Savoy Royal Hotel: fotografie

Savoy Royal Hotel *****

5-hvězdičkový Savoy Royal Hotel se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Je vybaven wellness centrum, lázně, business centrum a knihovna. Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách.

Hotel Praha: fotografie

Hotel Praha ****

Díky své poloze v centru ale v blízkosti lyžařských oblastí, v hotelu Praha je jedním z nejvyhledávanějších hotelů v horském středisku Špindlerův Mlýn.

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn: fotografie

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn ****

Orea Hotel Arnika se nachází na přístupové cestě z Vrchlabí v osadě Labská / Špindlerův Mlýn. Je citlivě zasazen uprostřed přírody v Krkonošském národním parku.

Luxusní hotely Olomouc

Olomouc leží v oblasti Olomouc, Olomoucký kraj, Česká republika (viz mapa Olomouc).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Olomouc (navštivte průvodce luxusní hotely Olomouc pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Olomouc je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Olomouc

další luxusní hotely Olomouc »
Pension Kriva: fotografie

Pension Kriva ****

Tento hotel leží na klidném místě v historickém centru města Olomouce. Nabízí pokoje s nábytkem z třešňového dřeva, TV se satelitním příjmem a minibary. Free Wi-Fi a bezplatné parkování jsou k dispozici. Všechny pokoje s vlastní koupelnou.

Hotel Penzion Na Hradě: fotografie

Hotel Penzion Na Hradě ****

Nový Penzion Na Hradě sídlí v historické budově v samém centru Olomouce, 100 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí vzduch-stabilizuje pokojů s bezplatným připojením na internet.

NH Olomouc Congress: fotografie

NH Olomouc Congress ****

NH Olomouc Congress hotel se nachází hned vedle Androva stadionu, asi 300 metrů od Starého Města. Nabízí se-to-data fitness a wellness zařízení a bezplatné Wi-Fi.

Luxusní hotely Český Krumlov

Český Krumlov leží v oblasti Český Krumlov, Jihočeský kraj, Česká republika (viz mapa Český Krumlov).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Cesky Krumlov (navštivte průvodce luxusní hotely Český Krumlov pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cesky Krumlov je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Cesky Krumlov

další luxusní hotely Český Krumlov »
Hotel Ruze: fotografie

Hotel Ruze *****

Zkušenosti pětihvězdičkový luxus ponořený v historii, v tomto nově zrekonstruovaná bývalého kláštera, v centru Českého Krumlova úchvatné.

Hotel Grand: fotografie

Hotel Grand ****

Hotel Grand nabízí komfortní ubytování v tiché, vřelé a přátelské atmosféře hotelu v Českém Krumlově. Hotel byl otevřen po kompletní rekonstrukci v dubnu 2005.

Hotel The Old Inn: fotografie

Hotel The Old Inn ****

Český Krumlov je na dosah ruky od tohoto hotel se nachází v městské náměstí, zasazené v ohybu řeky Vltavy. Prozkoumat Jihočeský kraj v Česká republika, v tomhle městě přetéká historií a kulturou.

Luxusní hotely Mariánské Lázně

Mariánské Lázně leží v oblasti Cheb, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Mariánské Lázně).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Marianske Lazne (navštivte průvodce luxusní hotely Mariánské Lázně pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Marianske Lazne je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Marianske Lazne

další luxusní hotely Mariánské Lázně »
Esplanade Spa and Golf Resort: fotografie

Esplanade Spa and Golf Resort *****

Uvolněte se, uvolnit se a oživení v této exkluzivní letovisko s rozsáhlými lázeňské a relaxační procedury.

Hotel Zvon: fotografie

Hotel Zvon ****

Hotel Zvon **** je secesní budova z počátku 19. století. Hotel se nachází na nejlepším místě - oppossite zpívající fontány, přímo v centru Mariánských Lázní.

Orea Hotel Monty: fotografie

Orea Hotel Monty ****

Po rozsáhlé rekonstrukci, která probíhala v období od prosince 2000 do února 2001 v hotelu a jeho vybavení se řadí mezi 4-hvězdičkové hotely.

Luxusní hotely Karlovy Vary

Karlovy Vary leží v oblasti Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika (viz mapa Karlovy Vary).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Karlovy Vary (navštivte průvodce luxusní hotely Karlovy Vary pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Karlovy Vary je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Karlovy Vary

další luxusní hotely Karlovy Vary »
Grandhotel Pupp: fotografie

Grandhotel Pupp *****

Tento historický hotel v Karlových Varech je jeden z nejkrásnějších hotelů ve střední Evropě, pozvat Vás na kombinaci moderního života s elegancí a vážností minulých epoch.

Carlsbad Plaza: fotografie

Carlsbad Plaza *****

Nachází se v lázeňském městě Karlovy Vary, známý pro své termální prameny, Carlsbad Plaza nabízí luxusní Hotelové pokoje nejvyšší standard v jedinečné historické atmosféře.

Savoy Westend Hotel: fotografie

Savoy Westend Hotel *****

Přímo v centru známého lázeňského města Karlovy Vary, Savoy Westend představuje jedinečnou kombinaci bohaté historie a moderní luxus.

Luxusní hotely Česká republika: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Česká republika: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Česká republika, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Česká republika.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Česká republika Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Česká republika. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.