loading

Tynec nad Labem: hotely – rezervujte si levný hotel ve městě Týnec nad Labem

Levné hotely Tynec nad Labem: rezervace ubytování

Rezervuje si levný hotel Týnec nad Labem on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Levné hotely Týnec nad Labem: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tynec nad Labem, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve městě Tynec nad Labem.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tynec nad Labem Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro levné hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tynec nad Labem. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Poloha města Tynec nad Labem

– viz mapa Týnec nad Labem »

Týnec nad Labem leží v oblasti Kolín, Středočeský kraj, Česká republika.

Levné hotely Týnec nad Labem – seznam levných hotelů (volitelné kritérium řazení)

Následuje stručný seznam všech levných hotelů ve městě Tynec nad Labem. Levné hotely Týnec nad Labem jsou seřazeny podle třídy: nejluxusnější hotely ve městě Tynec nad Labem jsou uvedeny dříve. Pomocí ovládací lišty můžete změnit kritérium řazení: kliknutím zvolíte rozhodující vlastnost. Směr řazení se přepíná kliknutím na první tlačítko (úplně vlevo) lišty.

Přehled všech hotelů Týnec nad Labem, bez ohledu na cenu za ubytování, je obsahem průvodce hotely Týnec nad Labem.

Týnec nad Labem: přehled hotelů

Svarava Resort: fotografie

Svarava Resort **

The Svarava Resort je umístěn v historickém lovecký zámek, který je součástí 80-hektar Svarava panství, obsahující přírodní rezervace Duny u Sváravy nebo duny Svarava. Počet pokojů: 9.

Levné hotely v okolí města Tynec nad Labem

Penzion Sedlec

Penzion Sedlec **

(Kutna Hora, vzdálen přibližně 9.7 km)

Nachází se na okraji města kulturního a přírodního dědictví UNESCO Kutné Hory, Penzion Sedlec se nachází 3 km od kostela svaté Barbory. Je vybaven historický železniční muzeum a nabízí zdarma v pokoji Wi-Fi.

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.