3D mapa Královské Vinohrady

Satelitní mapa Královské Vinohrady

název bez diakritiky: Kralovske Vinohrady
správní zařazení: Středočeský kraj, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 50° 4' 0" North, 14° 28' 0" East

Královské Vinohrady a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kralovske VinohradyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Královské Vinohrady. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kralovske Vinohrady, administrativně je místo zařazeno do oblasti Středočeský kraj, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 4' 0" North, 14° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Královské Vinohrady v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Královské Vinohrady

Hotely Královské Vinohrady: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Královské Vinohrady: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Královské Vinohrady, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Královské Vinohrady Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Královské Vinohrady. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Královské Vinohrady

3D mapa Královské Vinohrady v Google Earth

satelitní 3D mapa Královské Vinohrady, Česká republika

3D mapa Královské VinohradyGoogle Earth – podívejte se na Královské Vinohrady z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Královské Vinohrady dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Královské Vinohrady shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Královské Vinohrady, Česká republika v Google Earth »

Letiště Královské Vinohrady a okolí

Letiště ve městě Královské Vinohrady a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Královské Vinohrady říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Královské Vinohrady (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Královské Vinohrady a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Královské Vinohrady

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Královské Vinohrady: textový odkaz

satelitní mapu Královské Vinohrady: obrázkový odkaz

satelitní mapu Královské Vinohrady

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Královské Vinohrady: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Královské Vinohrady: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Královské Vinohrady: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zungwe v oblasti Gboko, Benue, Nigérie
  2. Guayabal v oblasti Las Tunas, Kuba
  3. Delpre v oblasti Hainaut, Wallonne, Belgie
  4. Basti Khalar v oblasti Dera Ismail Khan, N.W.F.P., Pákistán
  5. Cachoeira v oblasti Coqueiral, Minas Gerais, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.